Карта бойових дій в Україні станом на 13 вересня 2024 року

На Придніпровському напрямку шість спроб ворога взяти позиції наших воїнів зазнали невдачі

фото з відкритих джерел

Російські загарбники завдали по території України ракетного удару однією ракетою Іскандер-М, 59 авіаударів (скинули 81 КАБ), також задіяли 751 дрон-камікадзе. Разом з тим, ворог здійснив 3391 обстріл по позиціях наших військ та населених пунктах.

Карта бойових дій в Україні станом на 13 вересня 2024 року фото 1

фото: understandingwar.org

Новини війни в Україні

З початку доби на цей час зафіксовано 122 бойових зіткнення. Українські воїни продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися в глибину нашої території, завдають йому ефективного вогневого ураження, виснажуючи по всій лінії фронту і в тилу. Про це інформує Генштаб ЗСУ.

Останні новини з фронту

Найактивніші бої тривають на Покровському та Курахівському напрямках.

На Харківському напрямку

Окупанти впродовж дня тричі безуспішно атакували у районі Вовчанська.

Карта бойових дій в Україні станом на 13 вересня 2024 року фото 2

скриншот: deepstatemap.live

На Куп’янському напрямку

Вісім разів ворог штурмував позиції українських військових на Куп’янському напрямку, у районах Синьківки, Колісниківки та Лозової. Поблизу Стельмахівки ще триває бій.

Карта бойових дій в Україні станом на 13 вересня 2024 року фото 3

скриншот: deepstatemap.live

На Лиманському напрямку

Російські загарбники 6 разів намагалися просунутися у районах Невського та Дружелюбівки. Захисники України стійко тримають оборону, завдаючи ворогу значних втрат.

Карта бойових дій в Україні станом на 13 вересня 2024 року фото 4

скриншот: deepstatemap.live

На Сіверському напрямку

Противник здійснив 5 атак. Основні зусилля концентрував в районі Верхньокам’янського. Два боєзіткнення тут ще продовжуються.

Карта бойових дій в Україні станом на 13 вересня 2024 року фото 5

скриншот: deepstatemap.live

На Краматорському напрямку

Окупанти намагалися вклинитися в нашу оборону в районі Часового Яру та населеного пункту Ступочки. Ситуація під контролем українських військових.

Карта бойових дій в Україні станом на 13 вересня 2024 року фото 6

скриншот: deepstatemap.live

На Торецькому напрямку

Агресори п’ять разів атакували за підтримки авіації поблизу Торецька, Неліпівки та в районі Нью-йорка. Наразі ще два боєзіткнення тривають.

Карта бойових дій в Україні станом на 13 вересня 2024 року фото 7

скриншот: deepstatemap.live

На Покровському напрямку

Зберігається висока інтенсивність бойових дій. Кількість боєзіткнень зросла до 32. Загарбники продовжують натиск на наші позиції поблизу Воздвиженки, Новоолександрівки, Зеленого Поля, Новотроїцького, Гродівки, Новогродівки, Селідового та Михайлівки. Нашими захисниками на цей час відбито 28 атак. Основні зусилля сьогодні ворог прикладав у районі Гродівки та Новогродівки, де відбулось близько 50 відсотків від усіх сутичок.

Попередні втрати агресора склали 377 окупантів вбитими та пораненими. Також знищено один танк, дві бойові броньовані машини, три артилерійські системи, 10 автомобілів, водночас пошкоджено ще три танки та чотири артилерійські системи.

Карта бойових дій в Україні станом на 13 вересня 2024 року фото 8

скриншот: deepstatemap.live

На Курахівському напрямку

На цей час доби нараховується 48 бойових зіткнень різної інтенсивності. Найактивніше окупанти намагалися просунутися вперед в районах населених пунктів Костянтинівка та Георгіївки, де відбулося близько 75 відсотків усіх боїв. Окрім того ворог атакував у бік Українського, Олександрополя та Желанного Першого.

Попередні втрати ворога на цьому напрямку склали 105 окупантів вбитими та пораненими. Знищено два танки, 11 бойових броньованих машин, та два автомобілі, також пошкоджено ще один танк та 11 БМП.

Карта бойових дій в Україні станом на 13 вересня 2024 року фото 9

скриншот: deepstatemap.live

На Времівському напрямку

За сьогодні агресор за підтримки авіації п’ять разів штурмував передній край нашої оборони в районах Водяного та Золотої Ниви. Українські воїни зупинили три ворожі штурми, ще два бої продовжуються.

Карта бойових дій в Україні станом на 13 вересня 2024 року фото 10

скриншот: deepstatemap.live

На Придніпровському напрямку

Шість спроб ворога взяти позиції наших воїнів зазнали невдачі.

Карта бойових дій в Україні станом на 13 вересня 2024 року фото 11

скриншот: deepstatemap.live

Сили оборони стримують натиск російських окупантів. Окремо варто відзначити воїнів 46-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ та 35-ї окремої бригади морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Остроградського, які мужньо тримають позиції, вміло відбивають ворожі атаки, завдаючи загарбникам відчутних втрат.

Нагадаємо, триває 933-й день повномасштабної війни в Україні.

Читайте також:

На Придніпровському напрямку ворог за останній період здійснив шість спроб взяти позиції українських військ, проте всі ці спроби завершилися невдачею. Це свідчить про ефективну організацію та дисциплінованість українських захисників на цьому напрямку. Взаємодія між різними підрозділами та правильне розставлення підрозділів оборони є важливим фактором, який допомагає стримувати противника.

Українські війська продовжують здійснювати ефективні операції, які завдають значних втрат російським загарбникам. Протягом доби зафіксовано 122 бойових зіткнення, що свідчить про постійні напади з боку ворога. Отже, українські сили змушені постійно бути на сторожі та бути готовими дати відсіч будь-яким спробам російського наступу.

На Курахівському напрямку ворог найактивніше штурмує позиції українських військових в районах Костянтинівки та Георгіївки, де відбувається більше 75% усіх боїв. Завдяки мужності та майстерності українських захисників, вони змушують противника зазнавати значних втрат та намагаються утримати позиції оборони. Проте напади російських окупантів продовжуються в бік Українського, Олександрополя та Желанного Першого.

Важливо відзначити воїнів 46-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ та 35-ї окремої бригади морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Остроградського, які мужньо борються з загарбниками, відбиваючи їх атаки та завдаючи їм втрат. Їхні дії є прикладом доблесті та самовідданості українських військових.

Не дивлячись на активність ворога, сили оборони України продовжують стримувати натиск російських окупантів. Проте, триває повномасштабна війна в Україні, і кількість бойових зіткнень та загиблих чинників зростає з кожним днем. Ритмічні та придатні для виконання бойових завдань дії українських військових є ключовим фактором для забезпечення безпеки та цілісності нашої країни.

Продовжуються також російські ракетні удари, авіаудари та атаки дронів. Це свідчить про зростаючу складність ситуації на фронті та необхідність посилення заходів безпеки. Українські сили повинні бути готові до будь-яких сценаріїв та займатися підготовкою та вдосконаленням систем раннього попередження та відповіді на ворожі атаки.

У цій ситуації важливо, щоб українські війська мали достатню фінансову та технологічну підтримку від партнерів з-за кордону, що допомогло б Україні в супротиві російській агресії та забезпечило б стабільність нашої країни. Соромно дивуватися, чому міжнародна спільнота не приймає рішучих заходів та не надає належну підтримку Україні у цей важливий період.

Цивільне населення також постраждало від російської агресії, оскільки обстріли та ракетні удари призводять до руйнування будинків та інфраструктури. Необхідно забезпечити доставку гуманітарної допомоги на постраждалих територіях, а також надати медичну допомогу постраждалим.

Україна має багато викликів перед собою, проте сподіваємося, що завдяки військовій силі, мужності та підтримці міжнародного співтовариства, ми зможемо впоратися з російською агресією та забезпечити миру та стабільності на нашій землі. Україна має право на свободу та незалежність, і ми повинні впевнено йти вперед, не зупиняючись перед жодним викликом.

Джерело: glavcom.ua

Автор Арсен Грінкевич

На посаді головного редактора сайту фінансових новин України Open UA працює Арсен Грінкевич. Арсен – це висококваліфікований фахівець в галузі фінансів та журналістики, який має багаторічний досвід у створенні та редагуванні фінансових матеріалів.